ServisPC-LC oprava a predaj počítačov

  Windows 11 Home

  Windows 11 Home
  Licenčný kľúč bude zaslaný na Váš email
  Licenčný kľúč je platný pre všetky jazyky (vrátane SK/CZ)
  Doživotný licenčný kľúč pre 1 zariadenie
  Druhotná licencia
  Všetky naše licenčné kľúče sú originálne maloobchodné verzie, ktoré sa dodávajú s originálnym produktom
  ID produktu
  1000387
  Výrobca
  Microsoft
  Záručná doba
  2 roky
  Hmotnosť
  500 g
  69.00 €Cena
  na objednávku

  Posledná verzia operačného systému Windows je všestrannou platformou, ktorá je pripravená splniť najnovšie nároky kladené na počítače v domácom aj pracovnom prostredí. Prvé vydanie tejto verzie je dostupné od 5.10.2021, pričom upgrade je pre všetkých používateľov staršieho Windows 10 bezplatný.

  Windows 11 prichádza s množstvom grafických aj funkčných zmien, ktoré užívateľom umožňujú pohodlnejšiu prácu aj zábavu na všetkých zariadeniach.

  Moderný dizajn

  Tlačidlo Štart sa vo Windows 11 po prvýkrát nenachádza v ľavom rohu ovládacieho panelu, ale presunulo sa doprostred, čím hlavné prostredie trochu pripomína operačný systém od spoločnosti Apple. Pre vyznávačov tradičných riešení je však toto zobrazenie možné upraviť v nastaveniach systému.

  Medzi nové ovládacie prvky patrí tiež ikona s vyhľadávaním, nástroj na správu virtuálnych plôch a widgety s podporou tretích strán, ktoré už nie je možné pridať na plochu, ale sú ukryté v ľavom postrannom paneli.

  Efektívnejšia práca

  Windows 11 prichádza s vylepšenými možnosťami multitaskingu na viacerých obrazovkách. Samozrejmosťou sú inovácie v ovládaní zariadenia pomocou dotykových displejov, perom alebo hlasovou asistentkou Cortana.

  Pripravovaná aktualizácia tiež čoskoro pridá podporu natívnych Android aplikácii, takže na počítači bude možné pohodlné používanie aplikácii a nástrojov, na ktoré ste zvyknutý vo vašom smartfóne.

  Medzi ďalšie novinky patria

  • Integrácia obľúbenej platformy Teams pre bezplatnú online komunikáciu
  • Vylepšený Microsoft Store
  • Pokročilý herný režim
  • Lepšia podpora cloudového hrania Xbox hier a predplatného Xbox Game Pass
  • Dlhšia výdrž batérie na notebookoch
  • Optimalizovaný výkon

  Minimálne požiadavky

  Procesor: 1 GHz s aspoň dvomi jadrami

  Grafická karta: S podporou DirectX 12 alebo novšia

  RAM: 4 GB

  Voľné miesto na disku : 64 GB

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.