ServisPC-LC oprava a predaj počítačov

  chladič ARCTIC Freezer 7 X CO

  chladič ARCTIC Freezer 7 X CO
  ARCTIC Freezer 7 X CO je kompaktný chladič CPU s jedným ventilátorem 92 mm s dvojtými kuličkovými ložiskami. Je kompatibilný s bežnými zásuvkami Intel® a AMD®. Vďaka dvojitému kuličkovému ložisku je optimalizovaný pro nepřímý provoz. Mraznička 7 X CO steží z vylepšeného návrhu chladiča a prepracovaného rozložení tepelných trubiek. Vo vzťahu k ventilátorom, ktorý je optimalizovaný pre vysoký statický tlak, byl ARCTIC stále zajímavý chladicí výkon Freezeru 7 X CO.
  EAN kód
  4895213702485
  29.90 €Cena


  ARCTIC Freezer 7 X CO je kompaktný chladič CPU s jedným ventilátorom 92 mm. Je kompatibilný s bežnými zásuvkami Intel® a AMD®. Vďaka dvojitému guľôčkovému ložisku je optimalizovaný pre nepretržitú prevádzku. Freezer 7 X CO ťaží zo zlepšenej konštrukcie chladiča a prepracovaného usporiadania tepelných potrubí. V spojení s ventilátorom, ktorý je optimalizovaný pre vysoký statický tlak, sa ARCTIC podarilo výrazne zlepšiť chladiaci výkon zariadenia Freezer 7 X CO.

  Kompatibilné so zásuvkami Intel a AMD
  Freezer 7 X Co je kompatibilný so všetkými súčasnými zásuvkami pre stolné počítače od spoločností Intel a AMD. Použitím montážneho rámu je možná jednoduchá inštalácia bez nutnosti demontáže základnej dosky.

  Predpracovaná tepelná pasta MX-2
  Predinštalovaná vysokovýkonná tepelná pasta MX-2 zaisťuje rýchlu a čistú montáž.

  Dlhšia životnosť vďaka nízkej teplote cievky
  Freezer 7 X CO používa motor ventilátora, ktorý bol nedávno vyvinutý spoločnosťou ARCTIC. To beží menej počuteľne a efektívnejšie, takže teplota cievok je o 20 ° C nižšia ako pri bežných motoroch. Výrazne sa tým predlžuje životnosť ventilátorov, čo umožňuje spoločnosti ARCTIC poskytnúť na zariadenie Freezer 7 X CO záruku 6 rokov.

  Ofsetové tepelné rúrky umožňujú optimálne odvádzanie tepla
  Tepelné rúrky s priamym dotykom pripojené k jednotke Freezer 7 X CO a optimalizovaná konštrukcia 44 chladiacich rebier spolu zabezpečujú, že teplo z CPU možno ideálne odvádzať a uvoľňovať do vzduchu.

  P-ventilátor pre zvýšený výkon - dvojité guličkové ložisko

  Inšpirovaný radom P, ventilátor Freezer 7 X CO ťaží zo všetkých výhod P-ventilátorov:
  • Vysoký statický tlak pre zvýšenie výkonu chladenia
  • Široký rozsah otáčok
  • Nižšia spotreba energie
  • Menej vibrácií
  • PWM pre synchrónne ovládanie ventilátora
  Pre ďalšie informácie o P-ventilátoroch odporúčame FAQ.
  Špičkové duálne guľôčkové ložisko vysokej kvality umožňuje nepretržitú prevádzku 24/7 bez najmenšieho kompromisu vo výkone. Prach a vysoká teplota ovplyvňujú toto ložisko oveľa menej ako generické puzdro alebo jedno guľkové ložisko, a preto z neho robí ideálnu voľbu, keď je nevyhnutná spoľahlivosť.

  Tepelné rúrky s priamym dotykom
  Mraznička 7 X CO používa tepelné dotykové rúrky s priamym dotykom. To zaisťuje, že teplo, ktoré sa má rozptýliť, sa prenáša priamo na tepelné rúrky bez ďalšej vrstvy materiálu a potrubím sa dopravuje do chladiča.

  kompatibilita
  Intel Socket
  1200 1151 1150 1155 1156 2066 1366 775
  Áno Áno Áno Áno Nie Nie Áno

  AMD Socket
  str4 AM4 AM3 (+) AM2 (+) AB1 FM2 (+) FM1
  Nie Áno Áno Nie Nie Áno Áno

  Chladič
  Thermal Paste: MX-2 vopred aplikovaný
  Svetlá vzdialenosť: bez obmedzenia

  Ventilátor: 92 mm, 300 - 2 000 ot / min (riadené PWM)
  Ložisko: Dvojité guličkové ložisko
  Hluk: 0,3 Sone
  Prúd / Napätie: 0,07 A / 12 V DC
  Konektor: 4-kolíkový konektor

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.