ServisPC-LC oprava a predaj počítačov

  C-TECH Impressio Cappella 100W

  C-TECH Impressio Cappella 100W
  • C-TECH Impressio Cappella 100W
  • C-TECH Impressio Cappella 100W
  • C-TECH Impressio Cappella 100W
  Počúvajte vašu obľúbenú hudbu aj s kamarátmi kdekoľvek chcete. V telocvični, na ihrisku, u grilovanie, alebo jednoducho doma na záhrade. Vďaka USB konektoru a slotu pre pamäťové karty micro SD, môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu naozaj kdekoľvek.
  Navyše môžete cez integrovaný Bluetooth modul prehrávať skladby priamo z vášho mobilu, či tabletu s neuveriteľne silným a mohutným zvukom, plným basov i všetkých detailov. Aby sa váš telefón pri využívaní Bluetooth nevybil, môžete ho nabíjať z USB konektora v reproduktore.
  EAN kód
  8594125008512
  Výrobca
  C-Tech
  Záručná doba
  2 roky
  233.00 €Cena
  na objednávku

  Ukážte svojim blízkym, ako hráte na gitaru, ako viete spievať, rapovať, alebo máte radšej beatbox? Nie je problém. Pripojte až 2 gitary, alebo iné hudobné nástroje, a môžete hrať napríklad do skladby prehrávané z USB flash disku.
  Pripojte až 3 mikrofóny, a zaspievajte si spolu s priateľom, priateľkou, alebo s rodičmi. Zažite aj vy to pravé KARAOKE. K reproduktoru dostanete jeden drôtový a jeden bezdrôtový mikrofón. Kedykoľvek si môžete dokúpiť ďalšie drôtový mikrofón s možnosťou pripojenia na 6,3 mm jack konektor.
  Okrem toho je v reproduktore integrované aj FM rádio s pamäťou na 25 staníc. Ak nemáte po ruke žiadne MP3 / WMA súbory, alebo hudbu v mobile, jednoducho si pustite rádio. Vďaka možnosti použiť externú FM anténu, bude príjem signálu oveľa kvalitnejšie.

  K týmto všetkým funkciám nepotrebujete voziť dodávku plnú audio aparatúry. Tento systém všetko-v-jednom, vám zaistí veľa zábavy s neobmedzeným použitím. Teleskopické madlo a kolieska, vám uľahčí prenášanie kdekoľvek.
  Integrovaná batéria vydrží napájať reproduktor pri plnom výkone i 8 hodín. Pri optimálnej hlasitosti to môže byť aj 60 hodín a viac. Ak máte po ruke elektrickú sieť, samozrejme môžete reproduktor napájať zo siete pomocou napájacieho kábla, a súčasne nabíjať batériu.
  Integrovaná batéria vydrží dlhú dobu, je vhodná k častému dobíjanie a dodá vašej hudbe šťavu!

  Zvuk môžete na výstupe regulovať pomocou hlavného nastavenie hlasitosti, ovládače nastavenia basov a výšok.
  Svoj hlas z mikrofónu môžete nastaviť nezávisle na prehrávanej hudbe samostatným ovládačom hlasitosti, basov a výšok, navyše je k dispozícii efekt ECHO.
  Úroveň hlasitosti gitary má tiež svoj vlastný ovládač.
  Nemusíte sa teda báť, že pri vašom speve vôbec nebudete počuť hudbu, alebo že vaša hra na gitaru zanikne v príliš hlasnom prehrávaní podmaz.

  Pokiaľ práve nesedíte priamo pri reproduktora, môžete na jeho ovládanie použiť dodaný diaľkový ovládač. Ten zvládne väčšinu funkcií, ako je: upravenie hlasitosti, voľba skladby z USB / SD, voľba FM stanice, spustenie a prerušenie prehrávania, alebo voľbu zdroja zvuku medzi Bluetooth, FM rádiom, pamäťou USB, alebo SD kartou a AUX-IN vstupom.

  Vďaka diaľkovému ovládaču máte navyše jednu ďalšiu funkciu, ktorá ale nie je práve zanedbateľná. Domáce nahrávacie štúdio.
  Môžete si urobiť vlastný nahrávky, a to buď z mixu všetkých mikrofónov a gitár, alebo si nahráte pesničku z FM rádia, alebo z externého zdroja, pripojeného na AUX-IN vstup.

  Hlavné funkcie

  Vysoký výkon - až 100W RMS
  Prevádzka na batériu - až 8 hodín pri 100% hlasitosti, a viac ako 60 hodín pri optimálnej hlasitosti
  Široké možnosti pripojenia - až 10 zdrojov zvuku, 2x drôtový mikrofón, 1x bezdrôtový mikrofón, 2x gitara, 1x AUX-IN, USB, SD, FM rádio, Bluetooth
  Jednoduché prenášanie - Horná madlo, ďalšie výsuvné madlo a kolieska
  Prevádzka na batérie - použitie kdekoľvek, aj bez prívodu el. siete. Olovený akumulátor s vysokou kapacitou a dlhou životnosťou
  V balení nájdete - drôtový aj bezdrôtový mikrofón, diaľkový ovládač a napájací kábel
  Skvelá funkcie nahrávania - pošlite svojim priateľom ich výkon z večierku a zabavte je
  Špecifikácia

  Prehrávanie MP3: ÁNO - z USB pamäte a micro SD pamäťové karty
  Max. kapacita pamäte: až 32GB, pri formátovaní FAT32
  Podporované hudobné súbory: MP3, WMA, FLAC
  Integrované Bluetooth: Áno, v2.1
  Výkon RMS: 100W
  Frekvenčný odozva: 30Hz - 18kHz
  THD:? 0,1%
  Odstup signálu od šumu:? 80dB
  Nastavenie basov: ± 10dB (100Hz)
  Nastavenie výšok: ± 10 dB (10kHz)
  Napájanie: AC 230V (50Hz)
  12 "basový reproduktor + výškový reproduktor
  2x vstup pre mikrofón
  2x vstup pre gitaru
  Integrovaná batéria: 12V 12.000 mAh
  Prevádzka na batériu: až 8h pri 100% hlasitosti
  Integrované FM rádio, pamäť na 25 staníc
  Možnosť pripojenia externej FM antény (súčasť balenia)
  Rozmery v * š * h (cm): 66 x 39 x 29
  Výška s vytiahnutým madlom (cm): 94
  Hmotnosť (kg): 17
  V balení nájdete

  Reproduktor
  Diaľkový ovládač
  1x bezdrôtový mikrofón
  1x drôtový mikrofón
  Kábel jack -> 2 cinch
  Externá FM anténa
  Napájací kábel
  Manuál
  Viac na webe výrobcu: http://soundbox.c-tech.cz/c-tech-impressio-cappella.html

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.