ServisPC-LC oprava a predaj počítačov

  Náplne do tlačiarní nakupujeme na 

  Náplne do tlačiarní TonerPartner.sk
   Nákupný košík
  price:0.00 €
   Online status
   Sociálne počítadlá

  Nástupca najpopulárnejšieho prijímača na trhu AB CryptoBox 650HD s množstvom vylepšení. Prijímač disponuje najnovším procesorom 1GHz, operačnou pamäťou DDRIII až 256MB a flash pamäťou 16MB. Podporuje najnovší kodek spracovania H.265 HEVC. Kombinácia digitálneho satelitného prijímača a multimediálneho prehrávača v plnom Full HD 1080p rozlíšení. 1x čítačka kariet, 1x CI slot. Možnosť sledovania HD programov, pozeranie živého vysielania na Android / IOS zariadeniach, prehrávania multimediálneho videa, obrázkov a hudby. Nahrávanie programov v reálmom čase, jednoduché časové nahrávanie cez EPG sprievodcu alebo TIMESHIFT s časovým posunom v nahrávke. X-tras panel s množstvom funkcií: Množstvo Hier, FTP Downloader, Predpoveď počasia, RSS prehliadač správ a množstvo iných aplikácií. FTP Downloader pre zálohu, obnovu a prenos súborov z USB na FTP alebo z FTP na USB (setting, firmware, video, MP3 ...)

  S jednoduchou inštaláciou a novou funkciou All Scan dokáže pripraviť satelitný prijímač na používanie ktokoľvek. Funkcia All Scan po vybratí jazyka a vložení karty naladí prijímač na základe typu vloženej prístupovej karty.

  1 x DVB-S2 tuner H.265 / HEVC
  1 x čítačka kariet
  1 x HDMI
  1 x CI slot
  2 x USB 2.0
  1 x S/PDIF optický digitálny audio výstup
  1 x Nový rýchlejší CPU 1GHz
  Rýchla operačná pamäť RAM DDRIII
  VFD displej
  Podpora pre internet cez USB Wifi kľúč
  Dostaňte obraz aj do telefónu cez aplikáciu G-MScreen (Android, iOS)
  Automatická detekcia a identifikácia družice na pripojenom DiSEqC prepínači
  Podpora Auto FastScan - automatická aktualizácia zoznamu programov
  Veľmi jednoduché nastavenie prijímača v dvoch krokoch
  Mediaplayer s DLNA funkciou podporuje najznámejšie mediálne formáty

   
  This site uses cookies to help us provide services. By using our services, you consent to the use of cookies. More information can be found here.